EKYB630ELL331MJ25S
MFR.Part #
EKYB630ELL331MJ25S
JLCPCB Part #
C7183061
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.55A@100kHz 10mm 25mm 330uF 63V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS