EKMS601VSN151MA30S
MFR.Part #
EKMS601VSN151MA30S
JLCPCB Part #
C7183023
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.06A@120Hz 10mm 150uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 600V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS