EKMH350VSN123MQ50T
MFR.Part #
EKMH350VSN123MQ50T
JLCPCB Part #
C7183011
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.24A@120Hz 35V 35mΩ@120Hz 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS