EC7BW-24D12S
MFR.Part #
EC7BW-24D12S
JLCPCB Part #
C7182841
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 2 20W 835mA 88% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS