EC5BU-24D15T
MFR.Part #
EC5BU-24D15T
JLCPCB Part #
C7182782
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 15W 18V~36V 2 500mA 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS