382LX152M500B102VS
MFR.Part #
382LX152M500B102VS
JLCPCB Part #
C7181304
Package
插件,D50xL105mm
Description
-25℃~+85℃ 105mm 1500uF 3000hrs@85℃ 500V 50mm 9.31A@20kHz ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS