381LX682M010H012
MFR.Part #
381LX682M010H012
JLCPCB Part #
C7181296
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10V 10mm 111mΩ@120Hz 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 6800uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS