380LX222M250A082
MFR.Part #
380LX222M250A082
JLCPCB Part #
C7181249
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2200uF 250V 3000hrs@85℃ 35mm 4.9A@120Hz 80mm 90mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS