334MPW630K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
334MPW630K
JLCPCB Part #
C7179516
Package
Plugin,D15.5xL34mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 330nF ±10% 插件,D15.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS