EC4BU-12S15A
MFR.Part #
EC4BU-12S15A
JLCPCB Part #
C7179187
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 666mA 87% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS