E36L351HLN272MCB7U
MFR.Part #
E36L351HLN272MCB7U
JLCPCB Part #
C7177833
Package
Bolt,D50.8xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 117mm 22.2mm 2700uF 350V 37mΩ@120Hz 50.8mm 9.6A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS