E36F3J1CDN632MDE3U
MFR.Part #
E36F3J1CDN632MDE3U
JLCPCB Part #
C7177814
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 143mm 28.6mm 385V 63.5mm 6300uF ±20% 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS