E36F201CDN223MEF5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36F201CDN223MEF5U
JLCPCB Part #
C7177804
Package
Bolt,D76.2xL156mm
Description
-40℃~+85℃ 156mm 200V 22000uF 31.8mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL156mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS