E36F161HLN472QCA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36F161HLN472QCA5U
JLCPCB Part #
C7177802
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 105mm 160V 22.2mm 4700uF 50.8mm 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS