E36D500LPN132UA54U
MFR.Part #
E36D500LPN132UA54U
JLCPCB Part #
C7177779
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 1300uF 35mm 50V 54mm 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS