E32D100LPN163UA54U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D100LPN163UA54U
JLCPCB Part #
C7177683
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 10V 12.7mm 16000uF 35mm 54mm 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS