229LBB025M2DE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
229LBB025M2DE
JLCPCB Part #
C7173346
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22.61mΩ@120Hz 22000uF 25V 3000hrs@85℃ 30mm 37mm 4.52A@120Hz ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS