226SML016MD4
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
226SML016MD4
JLCPCB Part #
C7172448
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.057Ω@120Hz 16V 2000hrs@85℃ 22uF 30mA@120Hz 4mm 5.5mm ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS