DE1B3RA471KN4AH01F
MFR.Part #
DE1B3RA471KN4AH01F
JLCPCB Part #
C7170904
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V、440V 470pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS