DE11XRA330KN4AH01F
MFR.Part #
DE11XRA330KN4AH01F
JLCPCB Part #
C7170902
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 33pF 400V、440V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS