ZA016LDMT8
MFR.Part #
ZA016LDMT8
Description
-30℃~+65℃ 3.375kHz 30.74mm 56.75mm 6V~16V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS