CMR03F301JOYR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR03F301JOYR
Description
-55℃~+125℃ 300pF 5.8mm 50V 6.9mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS