CDV30EJ390JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV30EJ390JO3
Description
-55℃~+125℃ 19.6mm 21.8mm 2kV 39pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS