CHC03-18NK-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CHC03-18NK-RC
JLCPCB Part #
C7107040
Package
0603
Description
1.9A 18nH 2.8GHz 40@250MHz 99mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS