CC02-30NJ-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC02-30NJ-RC
JLCPCB Part #
C7099856
Package
0402
Description
30nH 350mΩ 400mA ±5% 0402 Power Inductors ROHS