BZT52-B22-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B22-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7093389
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@17V 21.56V~22.44V 22V 410mW 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS