BD020-14-A-J-0350-0300-L-G
Extended
Manufacturer
Global Connector Technology
MFR.Part #
BD020-14-A-J-0350-0300-L-G
JLCPCB Part #
C7085676
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 14P 1A 30V Black Copper alloy Gold Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS