SCE048LD3SD5B
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
SCE048LD3SD5B
Description
-40℃~+85℃ 2.9kHz 28V~48V 38.39mm 42.85mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS