SCE016LD3MP1F
MFR.Part #
SCE016LD3MP1F
Description
-40℃~+85℃ 2.9kHz 35.54mm 42.98mm 6V~16V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS