AFK337M50H32T-F
MFR.Part #
AFK337M50H32T-F
JLCPCB Part #
C7071678
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 120mΩ@100kHz 14mm 330uF 5000hrs@105℃ 50V 675mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS