SBS12GMFL
MFR.Part #
SBS12GMFL
Description
-30℃~+65℃ 15.01mm 2.075kHz 44.45mm 95dB 9V~12V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic - Buzzers ROHS