S42C083514GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C083514GP
JLCPCB Part #
C7070765
Package
1206
Description
4 510kΩ 63mW 8 ±2% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS