S41C083240GP
Extended
- Manufacturer
- CTS Electronic Components
- MFR.Part #
- S41C083240GP
- JLCPCB Part #
- C7070510
- Package
- 0804
- Description
- 24Ω 31.25mW 4 8 ±2% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS