S41C083100JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41C083100JP
JLCPCB Part #
C7070477
Package
0804
Description
10Ω 31.25mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS