MBR20100FCT
Extended
Manufacturer
HT(Shenzhen Jinyu Semicon)
MFR.Part #
MBR20100FCT
JLCPCB Part #
C746223
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10uA@100V 200A 20A 850mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS