REC7.5-2412DRW/H1/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-2412DRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C7044074
Package
DIP,32x20.3mm
Description
12V 18V~36V 1kV 2 312mA 7.5W 85% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS