REC7.5-1205DRW/H3/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-1205DRW/H3/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C7044009
Package
DIP,32x20.3mm
Description
2 3kV 5V 7.5W 750mA 82% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS