REC5-123.3SRW/H2/C/M/SMD-R
MFR.Part #
REC5-123.3SRW/H2/C/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C7043092
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1A 2kV 3.3V 5W 77% 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS