REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C7042620
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 18V~75V 2A 2kV 5V 86% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS