766141122GPTR7
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766141122GPTR7
JLCPCB Part #
C7039597
Package
SOIC-14
Description
1.2kΩ 13 14 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14 Resistor Networks, Arrays ROHS