RB895-472K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RB895-472K-RC
JLCPCB Part #
C7038042
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
130mA 4.7mH 7.89Ω ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS