QT49S-17.1776MFHK-T
MFR.Part #
QT49S-17.1776MFHK-T
JLCPCB Part #
C7033767
Description
-40℃~+85℃ 10pF 17.1776MHz 30Ω ±15ppm ±20ppm HC-49US Crystals ROHS