QT49S-11.2896MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-11.2896MAAJ-T
JLCPCB Part #
C7033754
Description
-20℃~+70℃ 11.2896MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS