69SPB135A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
69SPB135A
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100uA@135V 135V 60A 860A 870mV@60A - Schottky Diodes ROHS