PSU82915A
MFR.Part #
PSU82915A
JLCPCB Part #
C7030394
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 111.13mm 125V 46.05mm 829uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS