PZ1AL9V1B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL9V1B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7030387
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@5V 1W 4Ω 700Ω 8.65V~9.56V 9.1V SOD-123FL Zener Diodes ROHS