PQ108081H-561MHF
MFR.Part #
PQ108081H-561MHF
JLCPCB Part #
C7029637
Package
SMD-3P,27.9x27.9mm
Description
116.9mΩ 3.9A 560uH ±20% SMD-3P,27.9x27.9mm Power Inductors ROHS