PLD-27N35WQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PLD-27N35WQ
Description
-20℃~+70℃ 16.2mm 3.5kHz 30mm 3V~28V 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS