PCI50-4R7M-RC
MFR.Part #
PCI50-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C7024409
Package
SMD,13x9.4mm
Description
3.5A 33mΩ 4.7uH 8A ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS