PCHC40-470M-RC
MFR.Part #
PCHC40-470M-RC
JLCPCB Part #
C7024386
Package
SMD,13.2x9.9mm
Description
1.4A 280mΩ 47uH ±20% SMD,13.2x9.9mm Power Inductors ROHS